Cumartesi, Nisan 1, 2023
×

Android’de silinen dosyaları ve fotoğrafları geri getirme

Google News Peypan

Yanlış biçimlendirildikleri veya silindikleri için Android cihazlarınızda birçok fotoğraf veya video kaybolabilir. Neyse ki, yanlışlıkla silinen fotoğrafları veya videoları geri yüklemek için kullanabileceğiniz  mobil uygulamalar var. Gelin bu mobil uygulamaları yakından inceleyelim ve ana özelliklerini görelim.

Android cihazlarınızdaki fotoğraflar ve videolar düzgün biçimlendirilmediği için yedekleme sırasında veya yanlışlıkla silinebilir. Peki, silinen fotoğrafları ve  videoları kurtarmak için yapabileceğiniz bir şey var mı? Endişelenmeyin, her zaman mutlak başarı ile çalışmasalar da silinen fotoğrafları ve  videoları geri yükleyebilirler. Kurtarma işlemi için kullanabileceğiniz  mobil uygulamalar bulunmaktadır.

Silinen fotoğraf ve video kurtarma uygulamalarından bazıları ücretlidir, ancak bunları listemize dahil etmedik.Listemizdeki mobil uygulamalar ücretsizdir, ancak bazıları uygulama içi satın alımlar sunabilir. Silinen fotoğrafları ve  videoları kurtarmak için uygulama listemize göz atın, tam olarak  sorununuzu çözecek olanı indirin ve hemen kullanmaya başlayın.

Silinen dosyaları geri getirme uygulamaları:

  • EaseUS MobiSaver
  • DiskDigger
  • Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu

Büyük dosya format desteği: EaseUS MobiSaver

Android'de silinen dosyaları ve fotoğrafları geri getirme
  • Geliştirici: EaseUS Data Recovery Software
  • Boyut: 7 MB
  • İndirme sayısı: 5 Milyon +

EaseUS MobiSaver mobil uygulaması, Cihazınızın hem kendi belleğinden hem de SD kartından yok edilen videoları, fotoğrafları, kişileri ve diğer belgeleri kurtarabilir. JPG/JPEG, PNG, MP4, 3GP, AVI, MOV başta olmak üzere birçok farklı dosya formatını destekler. Özellikle bir dosyayı sildikten sonraki ilk birkaç dakika içinde uygulamayı çalıştırırsanız, silinen dosyanın geri dönüştürülmemesi için hiçbir neden yoktur.

İndir

Rootlu cihazlarda daha başarılı olan: DiskDigger

Android'de silinen dosyaları ve fotoğrafları geri getirme
  • Geliştirici: Defiant Technologies, LLC
  • Boyut: 4.5 MB
  • İndirme sayısı: 100 Milyon +

DiskDigger mobil uygulaması, Android cihazınızın hem dahili belleğinden hem de SD kartından silinen videoları ve fotoğrafları kurtarabilir. Uygulamayı kullanmak için root’a ihtiyacınız yok ancak cihazınız rootlu ise çok daha fazlasını yaparak silinen tüm  dosyalara erişebilirsiniz. Ayrıntılı tarama. Uygulama aracılığıyla çeşitli bulut depolama hizmetlerine yedekleyebilirsiniz. Bu da mümkündür.

İndir

Son bir şans : Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu

Android'de silinen dosyaları ve fotoğrafları geri getirme

Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu mobil uygulaması da silinen dosyaları kurtarmaz, sadece silinen dosyaları bir süreliğine saklamak için bir geri dönüşüm kutusu oluşturur. Dumpster Geri Dönüşüm Kutusu, ücretsiz ve reklamsız çalışır ve telefonunuzda yüklü olan dosyaları sizden önce kendi deposuna kaydeder. sil Siz buradan silene kadar Dosyalar, istediğiniz zaman geri yükleyebilmeniz için kaydedilecektir.

İndir

Android cihazlarda silinen fotoğraf ve videoları bir şekilde kurtarmak için kullanabileceğiniz mobil uygulamaları sizlere sunduk ve  bu uygulamaların başlıca özelliklerinden kısaca bahsettik. Listemizdeki uygulamalar ücretsizdir, ancak bazıları uygulama içi satın alma sunabilir. ek hizmetler için.
İLGİLİ MAKALELER

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Popüler

- Advertisment -

Kategori ile ilgili

- Advertisment -