Cumartesi, Nisan 1, 2023
×

İnstagram Etiketler İçin Yeni Algoritma Getiriyor!

Google News Peypan

Instagram, hashtag kullanımına yeni güncellemeler getiriyor. Etiketleri kullanarak aynı veya benzer kategorilerdeki gönderileri gruplandırıldığından dolayı daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Instagram’ın kendi blog hesabından paylaştığı gönderilerine göre etiket kullanımı konusunda kısıtlamalar bulunuyor. Düzenlemede, etiketlerin kullanımı kategorilere ayrılır ve buna göre kullanılır.

Instagram etiketler, üç kategoriye ayrılacak

Instagram, dün bir blog yazısı paylaştı. Bu gönderide instagram, etiketin işlevselliğinin değiştiğini ve üç ayrı gruba ayrılacağını duyurdu. Etiketler şu anda öncelikle kullanıcıların bilgileri hızlı bir şekilde bulmasına yardımcı olmak ve eylemleri desteklemek için kullanılmaktadır.

Instagram, Blog Yazısında Bunları Açıkladı:

“Bu yeni özellik ile, doğrudan etiketler aracılığıyla sosyal amaçlarla ilgili haberleri destekleyebilecek, bağış toplayabilecek ve yayabileceksiniz. Etiketler, uzun zamandır insanların Instagram’da desteklemek için yeni nedenler keşfettiği bir yerdi ve şimdi belirli hareketlerle ilişkili belirli etiketleri aradığınızda, onları destekleme seçeneğiniz olacak.”

Peki sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Popüler

- Advertisment -

Kategori ile ilgili

- Advertisment -