Cumartesi, Nisan 1, 2023
×

Netflix Mart Ayında bazı filmleri kaldırılıyor neden?

Google News Peypan

 

Netflix, içerik kütüphanesine düzenli olarak yeni filmler, diziler ve belgeseller ekliyor. Son olarak, Atatürk temalı Pera Palas‘ta bir yılı aşkın süredir yapım aşamasında olduğu bilinen “Gece Yarısı” dizisinin gala tarihini açıklayan şirket. Tarihi dizi severlerin beklentilerini heyecanlı bir fragmanla uyandırdı.

Dijital yayın platformu, 31 Aralık’tan itibaren ‘How I Met Your Mother’ ve ‘Modern Family’ dizilerini kaldırarak sitcom hayranlarını kızdırdı. Aralarında 4 Aile Filmi‘nin de bulunduğu bazı popüler yapımların bu kez Netflix Türkiye kütüphanesinden kaldırılacağı açıklandı.

Çılgın Hırsız Filimi Netflix’e Veda Ediyor

Mart ayının sonunda Amerikan  animasyon filmi “Despicable Me” Netflix kütüphanesinden çıkıyor. Devam filmi Çılgın Hırsız “Despicable Me 2“, belirtilen tarihten itibaren dijital akış platformunda artık mevcut olmayacak. Her iki yapım da ABD’de Netflix’te en çok izlenen ilk 10 içerik arasında yer aldı.

Çılgın Hırsız Filimi Netflix'e Veda Ediyor

Madagaskar filminin devamı  olan Madagaskar 2 ve Madagaskar 3 hayranlık gören bu filimler Netflix platformundan kaldırılacak.

Ek olarak Gremlins, Jumanji, Kung Fu Panda, Never Ending Story, Bad Teacher, Horrific Night ve Blood Diamond, Netflix’ten ayrılıyor. Bazı yapımların şu anda Türkiye’de bulunmadığını hatırlatırız.

Netflix Mart ayı 2022 yeni filim takvimi

Netflix kalkacak filmlerin yanı sıra 2022 mart ayı yeni çıkacak filimleride açıkladı. Bu filimlerin içinde Atatürk konulu Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisininde olduğu duyruldu.

2022 Netflix mart ayı takvimi:

 

  • Sen Yaşamaya Bak
  • En Soğuk Düşman
  • He-Man ve Kâinatın Hâkimleri 2. sezon
  • Pieces of Her
  • Andy Warhol Günlükleri
  • The Adam Project
  • Formula 1: Drive to Survive 4. sezon
  • Düşeş
  • Bridgerton 2. sezon

Sizcede bu filimler kaldırılmasa daha iyi olurmuydu? Yeni gelecek dizi ve film hakkında düşüncelerinizi bekliyorum özellikle Atatürk konulu Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Popüler

- Advertisment -

Kategori ile ilgili

- Advertisment -