Cumartesi, Nisan 1, 2023
×

Popüler Instagram özelliği artık WhatsApp’ta!

Google News Peypan

Bir anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, emoji ile durumlara  hızlı bir şekilde yanıt verebilmek için Instagram’ın popüler özelliklerini test ediyor. Facebook, Instagram ve WhatsApp aynı  Meta şirketi altında. Bu nedenle, aynı veya benzer özelliklere sahiptirler.İlk olarak WABetainfo’da ortaya çıkan bu özellik, şu anda yalnızca WhatsApp‘ın masaüstü sürümüyle çalışıyor. Peki, durumunuzu güncellemenize yardımcı olan hızlı tepkilerde hangi emojiler yer alıyor? Gelin haber detaylarına  birlikte göz atalım.

WhatsApp 8 emojiyi test ediyor!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, durum güncellemelerine hızlı bir yanıt olarak belirli emojileri  gönderme yeteneğini test ediyor. 8’den oluşan bir reaksiyonla; sevinçten gözleri yaşarmış emoji, şaşkın emoji, üzgün emoji, temenni yapan el emojisi, alkış emojisi, parti emojisi ve yüz puan emojisi yer alacak.Popüler Instagram özelliği artık WhatsApp'ta!

WhatsApp durumuna hızlı yanıt, şimdilik yalnızca masaüstü sürümünde mevcuttur. Bu yenilik yakında Android ve iOS cihazlarda kullanıma sunulacak. WhatsApp durumu Instagram hikayeleri kadar iyi değil ama yine de bazı kullanıcılar tarafından  tercih ediliyor.Anlık iletişim uygulaması WhatsApp; son günlerde iki cihazda kullanım, çoklu arama, artan dosya paylaşım limitleri gibi özellikler de duyuruldu. Bu özellikler önümüzdeki hafta uygulamaya entegre edilecek. Platform, inovasyonu ile kullanıcı deneyimini optimize etmeyi amaçlamaktadır.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Popüler

- Advertisment -

Kategori ile ilgili

- Advertisment -