Cumartesi, Nisan 1, 2023
×

WhatsApp’tan kaydedilmeyen numaralar için güncelleme!

Google News Peypan

Bir anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kaydedilmemiş numaralarla doğrudan etkileşim kurmanıza olanak tanıyan yeni özellikleri test ediyor. Platform şu anda doğrudan kaydedilmemiş kişilere  mesaj gönderme olanağı sunmuyor. Bu nedenle, kullanıcının mesajı göndermeden önce her numarayı kaydetmesi gerekir. Ancak WhatsApp  şu anda test aşamasında olan  bu sorunu gidermek için test yapıyor. Bu özellikler tam olarak nedir ve nasıl çalışır? Gelin haber detaylarına birlikte göz atalım.

WhatsApp, kaydedilmeyen numaralar için üç seçenek sunacak

WhatsApp anlık mesajlaşma uygulaması, kaydedilmemiş numaralarla iletişim kurmanıza olanak tanıyan yeni özelliklerle Android için en son beta güncellemesini test ediyor. Platform, numara kaydedilmeden önce üç iletişim seçeneği sunar. Bu seçenekler sayesinde, numarayı kaydetmeden arama yapma, mesaj gönderme ve kişilerinize numara ekleme olanağına sahipsiniz.

WhatsApp'tan kaydedilmeyen numaralar için güncelleme!

Kaydedilmemiş  bir numarada WhatsApp hesabınız yoksa, tek vurgu, onu kişilerinize ekleme ve arama yapma seçeneğidir. Test aşamasındaki yeni özellikler, öncelikle kullanıcılara veri koruma ve güvenlik açısından fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Bu yeniliğin kararlı sürüme ne zaman dahil olacağı şu an için bilinmiyor.

Popüler mesajlaşma uygulamaları, kısa süre önce sesli mesajlar için birçok yeni özellik içeren güncellemeler yayınladı. Geçen günlerde  dosya paylaşım sınırı 2 GB’a kadar artırıldı. Güncellemelere eşlik eden yenilikler uygulamalarınızı iyileştirir ve geliştirir. Sonuç olarak, kullanıcılar için daha iyi bir deneyim sunar.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Popüler

- Advertisment -

Kategori ile ilgili

- Advertisment -