Cumartesi, Nisan 1, 2023
×

WhatsApp Profil Sayfasını Güncelledi

Google News Peypan

WhatsApp, IOS uygulamaları için yayınlanan yeni beta sürümünde profil sayfası yeniden tasarlandı.

WhatsApp, bu hafta PC üzerinden WhatsApp kullananların güvenliğini arttırmak için geliştirdiği ‘Code Verify’ uzantısını kullanıma açtı.

WhatsApp’ın gelecekteki güncellemelerini ifşa etmesiyle tanınan WABetaInfo, iOS için yayınlanan  WhatsApp beta sürümü 22.6.0.73’ün ayrıntılarını paylaştı. Bu sürümde uygulama, profil sayfasını değiştirirken  sesli / görüntülü aramaların, mesajların ve benzeri düğmelerin boyutunu genişletti.
WhatsApp Profil Sayfası Yenilndi

Yeni profil sayfasının üst kısmında bir profil resmi ve bunun altında kalın yazı tipinde bir telefon numarası var. Ardından Sesli Aramalar, Görüntülü Aramalar, Sohbet Arama butonları bulunur ve  ayrı bir bölümde kullanıcı ile ilgili bilgiler görüntülenir. Daha önce ise bu alanların hepsi 1 bölgedeydi.

WhatsApp Profil Sayfasını Güncelledi

Aynı arayüz, WhatsApp Business uygulamasını kullanan işletme hesapları için Ağustos ayında yayınlandı. Son olarak kişisel hesaplarına taşımaya karar veren WhatsApp,  iOS güncellemelerini 22.6.0.73 beta sürümünde kullanıma sundu. Ayrıca WABetaInfo‘ya göre beta olmayan bazı kullanıcılar da yeni arayüzü kullandı.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Popüler

- Advertisment -

Kategori ile ilgili

- Advertisment -