Cumartesi, Nisan 1, 2023
×

WhatsApp Topluluklar Geliyor

Google News Peypan
Popüler bir mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, kullanıcılara önemli yenilikler getiriyor. Mark Zuckerberg tarafından “büyük bir evrim” olarak tanımlanan bu yeni özellik, topluluk adı verilen yeni bir güncelleme ile geliyor. Son haftalarda platforma çok yakında gelecek olan bu özellik hakkında çok az bilgi verildi ve bazı sızıntılar paylaşıldı. Ancak şirket, topluluğun gerçekte uygulamada yer aldığını ilk kez resmi olarak doğruladı.

WhatsApp bugün Topluluk adlı yeni  bir özellik blog sayfası yayınladı. Bu sayfada şirket, kişilerin bireysel grup sohbetlerini tek bir çatı altında toplamasına izin vereceğini duyurdu. Sonuç olarak, yeni özellik WhatsApp gruplarını geçmişe götürmez. Aksine, platformda daha da güçlü kalır. Topluluk sayfaları, kullanıcıların tek bir pencereden ilgilendikleri mesajları almasına ve küçük tartışma gruplarını kolayca düzenlemesine olanak tanır.

WhatsApp’ın ana şirketi  Meta, şimdilik bir topluluk sayfası oluşturmayla ilgili ayrıntıları açıklamadı. Ancak, entegre  grup sohbetinin çok faydalı bir iletişim şekli olabileceğini gösterdiler.

İLGİLİ MAKALELER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yeni Popüler

- Advertisment -

Kategori ile ilgili

- Advertisment -